Všimli jste si jak jsou důležitá slova ?!

5cakra

A jak se točí energie, když někdo udělá radost vám a vy jemu (ne hned-ale časem)

Minulý rok jsem v mailu od bývalé kolegyně dostala nádherný dopis „Nejlepší učitelka“ tento mě opravdu chytl za srdce – a tak jsem ho poslala dál pár lidem, dle mé intuice ….

A co se stalo – dostala jsem zprávu od kamarádky, které tento mail – přišel úplně na zavolanou (tehdy řešila odchod z práce)  – a to mě chytlo také za srdíčko.

(VŽDY dostaneme to, co k nám má přijít, ať je to kniha, člověk nebo zrovna nějaká zpráva – a právě vždy mám radost, když se něco takového dozvím).

Jak JSOU TEDA důležitá slova? A co vše slova dokážou?!

Co jimi můžeme dávat, ale i brát a kde se posiluje komunikace – mimo jiné je to v páté krční čakře…… proto někdy míváme bolesti v krku – může to být i tím, že se s něčím neztotožňujeme a necháme se k tomu „docpat“ …

Nebo něco začneme někomu vykládat, dříve než se to má dozvědět… a ozve se škrábání v krku, nebo takové to nucení ke kašli – jako byste vdechli chloupeček – to nám také  brání, abychom některá slova ani nevyslovili, resp. se aspoň zastavili a uvědomili si je ….  

Jak hluboce můžou zasáhnout slova?  Co všechno slovo dokáže?

Slova dokážou:

  • naladit-setnout,
  • obveselit – rozplakat
  • povzbudit, ale i zranit nebo i zabít
  • vynést do výšin – srazit na kolena
  • dokážou vše, na co si jen vzpomenete……… 

5 čakru si trošku posílíme, abychom vyřkli vždy ta správná slova – co je TO správné slovo – nechávám na vás. Protože jak píšu i v jiných článcích, vždy záleží na mě samotné a tudíž i na vás samotných co si vybereme a jak tady na Zemi chceme prožít svůj okamžik.

A moje nepříjemná zkušenost?!

Vím, když jsem se jeden den neovládla, ze své povahy berana  a vyřkla něco, co hodně zabolelo – šíleně mě to pak mrzelo. Cítila jsem, jak hodně jsem vlastní vinou, tím, že jsem se prvně neprodýchala – ublížila – ale vyřčené slovo se nedá vrátit zpět a dnes vím, že ani tato zkušenost nestála za to!

No, a protože se stále něco děje a já osobně články píšu někdy trošku déle – tak teď můžu napsat, že i má slova podpory, bývalé kolegyni (od které jsem dostala mail Nejlepší učitelka), ji osobně potěšily, povzbudily a to je ta krása kruhu…… Když ona něco krásného dala, kruhem se jí to krásné vrátilo …. 

Takže pokud chceš si krční čakru prozkoumat – zde je připravená meditace ZVONEČEK:)

A zde je článek z mailu „Nejlepší učitelka“, který mě opravdu moc chytl za srdíčko

Děkuji Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů