1/Energetické čištění a harmonizaci dle PRANIC HEALING

Pranic Healing je bezdotyková propracovaná technika, která pracuje na základě přírodních zákonů. Je to metoda, která podporuje schopnost lidského těla tím, že ho pročišťuje a energetizuje energetický systém. Energie prostupuje celým tělem a tím ovlivňuje, jak se fyzické tělo cítí.

Práničtí léčitelé nestanovují diagnózy, nezasahují do léčby předepsané lékaři, naopak používají lékařskou diagnózu jako základ pro energetické léčení.

Sama na sobě jsem si vyzkoušela, že lidské tělo má velikou schopnost se uzdravit. Ale my lidé se také umíme svými myšlenkami a emocemi dostat právě do té nepohody a vyrobit si nemoc. Jsem vděčná, že tyto metody jsou zde pro nás. Většinou se harmonizuji sama, ale když mám možnost, tak jsem ráda, když to udělá někdo za mně:). Níže dávám i odkaz na mou příjemnou učitelku, protože i ty se můžeš naučit zharmonizovat.

Průběh harmonizace – čistím na dálku: 

1 Probereme Tvé potíže a to co Tebe trápí – lehké potíže můžeme pročistit hned. Na ostatní případy se domluvíme.

2 Čištění probíhá na dálku, Ty v té době, na kterou se domluvíme, relaxuješ – bez TV a bez mobilu jedná se o ½-1 hodinu.

3 Po pročištění Ti zavolám, že jsem skončila a probereme další možnosti a doporučení

Harmonizuji vždy jednu osobu.

Cena za čištění a harmonizaci – první čištění je zdarma, pokud Ti to bude vyhovovat a domluvíme se dál, pak za jednu harmonizaci je cena 700Kč. Číslo účtu i kod pro platby ze zahraničí je ve vedlejším sloupečku.

Děkuji - přihlásit se můžeš zde, harmonizuji většinou úterky a středy

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Doporučení: u koho jsem se učila já – pokud máš chuť a láká Tě, že se začneš pročišťovat sama, dávám zde odkaz, kde jsem se učila já. Přihlášky najdeš na těchto stránkách Ivanky Dortové. Iva tyto kurzy vyučuje dlouho a semináře si prošla v Singapuru, na Filipínách i v Indii. Mě osobně zaujala vším co nabízí, líbí se mi její vyučovací metody i samotným přístupem ke všem na seminářích. 

Pokud kurz absolvuješ - dostaneš ode mě nějaký produkt se 40% slevou – do mailu nebo na watsapp mi pošli fotku s Ivankou a produkt si napiš, který Tě zaujal – pošlu Ti fakturku zlevněnou o 40% - po zaplacení Ti dojde co Tě zaujalo. Děkuji

Kurzy jsou v Plzni, v Praze, v Pardubicích v Ostravě ale i v Brně.

2/ALEHA - Atlantské léčení Hanka

Atlantské léčení - dle Hanky Poláchové.

Přes plosky na nohou vyvážím těžiště těla a posunu kůstečky tam, kde patří. Atlantské léčení odbourává bolesti zad, hlavy, potíže při menstruaci. Táto technika má vliv na celé postavení těla.

Cena 1000 Kč

Pokud Tě toto zaujalo můžeš využít přihlášku výše, nebo zavolat či napsat SMS na můj telefon.

3/AROMATERAPIE

Miluji vůně a více informací najdeš přímo na mé stránce BEWIT

Pokud miluješ aromaterapii bio produkty, prawteiny, zubní pasty bez fluoru, a jiné krásné produkty, tak se můžeš přihlásit přes mé odkazy na firmu BEWIT - dál se Ti i s aromaterapii budu věnovat. Sama olejíčky používám přes 30 let.

Děkuji

4/Zharmonizovat se dá i jinak:)

Pro ty z vás, kteří energetizaci nevěří, nevěří, že lze pracovat i na dálku.

Je zde ještě jiná možnost - jsem nezávislá distributorka Harmonelo

Koukni na video – a pokud Tě cokoliv zaujme (ať jsou to lahvičky s doplňky stravy, nebo spolupráce) – napiš mi nebo zavolej – dodám více informací.

Děkuji Dáša

Pokud čteš mé věci tak víš, že vždy píšu rozhodnutí je jen a jen na Tobě. Prostě jednoduše, vyber si to, s čím rezonuje Tvé srdce.

Děkuji

PS: Pokud, ale očekáváš, že za Tebe vše vyřeší buď lékař nebo léčitel – tak to nefunguje, je potřeba i troška snahy přímo od Tebe:)

Dáša

Dáša Mnichová

číslo účtu: 2601601679/2010

Pro platby ze zahraničí:

IBAN
CZ38 2010 0000 0026 0160 1679

BIC
FIOBCZPPXXX

účet je na jméno:

Dagmar Mnichová,Horní Bojanovice 66, 693 01

meditace@barevnemeditace.cz

Podpora přes přípravky BEWIT:

odkaz na jejich stránky

Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky

Zharmonizuj se jinak

ID sponzora 179812