Můj příběh

Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody.

Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat.

Část mého příběhu.

Dnes se po fyzické, ale hlavně psychické stránce cítím skvěle. Moje energie, se kterou denně pracuji, mi dává pocit štěstí,

Hned po revoluci jsem přešla přes první oheň a začala pracovat se svou myslí, denně jsem meditovala a nastavovala si den po dni ….

Ale pak přišlo pro mě období temna 2005 - 2010 (ale i rok 2013 byl divoký, ač už jsem začala pracovat opět sama na sobě), kdy jsem hodila vše za hlavu a tím jsem sama sebe dostala do hodně nepříjemných situací.

Převrátila jsem auto, přišlo stěhování, pak jsme se rozhodli s manželem, že se opět přestěhujeme, ale na mě padly další negativní myšlenky, co vše budu muset vyřídit a zařídit a prostě uvnitř sebe se mi NIC nechtělo řešit.

Prostě jsem skončila s celkem velkou ztrátou železa a bílkovin na pár dní v nemocnici – tam jsem si uvědomila, že jsem dětem slíbila Prahu.

Prahu jsem zvládla, ale stejně unavená jsem se opět ocitla v nemocnici a tam jsem si řekla DOST ŠPATNÝM MYŠLENKÁM. 

Našla jsem si kurzy s astroložkou. Aiša pracovala hodně s meditacemi, které mě opět vrátily k příjemnému šťastnému stavu uvnitř sebe… 

A začala jsem se opět soustředit na to, jak se cítím a co můžu udělat, abych se cítila ještě lépe.  Miluji kamínky, kyvadlo, no nejvíce kvalitní energie pro mé tělo mi dodávají meditace

Také ke  mně „přišly“ knížky (tento slovní obrat Vám vysvětlím, v některém dalším článku), kde mě začalo „docvakávat“, proč se mi určité věci dějí a také proč mě přepadává pocit štěstí jen tak když jdu po ulici, nebo když se podívám do zahrady, když řídím auto. Pocity štěstí zažívám častěji, a také se více usmívám.

Stejné zažívání pocitů radostí a vděčností přeji i Vám.

Chronologické doplnění mého příběhu:)

 • 1992
  Kdy jsem začala vnímat energii? Více mého vědomí a napojení bylo v roce 1992 po prvním ohni. Vnímání čaker jak pracují, první učení od Australanky Marie a jejího českého manžela Milana – Zlatá Mysl rok 1992
 • 1995 -
  Uluru – Dana Linkeschová, pokračování přechodů přes oheň a práce se svou myslí. ( U Dany jsem byla naposledy na ohni rok 2018, ale 2/2020 jsem přešla oheň jinde na semináři Rok Kovové Krysy v Praze). Poslední oheň u Dany byl 11/2022.
 • 1999
  Týdenní seminář s ULURU, kde jsem byla hodně napojená na přírodu a začala vidět energie kolem květin, stromů. Uvědomuji si, že od této doby mluvím se vším - s květinami, se zvířaty, nábytkem, s prostorem, který vytváří pokoj - prostě vše je energie.
 • 2000
  spolupráce AKUNA ( skvělé doplňky stravy - osobně mám ráda Alveo, probiotika a pásky na nohy = Take a Plaster :)).
 • 2000 - 2003
  Intuitivní napojení na děti, hovor s nimi když byly ještě v bříšku.
 • 2005 - 2010 + 2013
  Odpojení od všeho, a s tím spojené problémy, které jsem si přivolala jak myšlenkami, tak nechutí ke všemu.
 • 2012
  Čakrové taneční meditace s Aišou. Napojení na Drahokamy, Polodrahokamy, Kamínky – tyto Bytosti prostě ke mně přišli sami.
 • 2012 - 2013
  Práce s kyvadlem. Reiki I, II, III.
 • 2015 - 2016
  Školička feng-shui
 • 2016
  Sama začínám psát meditace, protože tak nějak přišel vnitřní pocit, že to je ono a Drahokamy jsou moje velká láska, proto jsou v mých meditacích.
 • 2018
  Mám ráda i vůně takže spolupráce s fa PROUVE. (nejsou to "jen" vůně, ale i fajn výrobky na úklid domácnosti). Pokračuji na své cestě – setkání s Nagualem – napojení i na předky Indiánu. Autopatie (zde mám I a II zvládnutou, dost zkušeností, co vše se mi přenastavilo v těle)
 • 2019
  Vyrobení si svého šamanského bubnu i s vědomím kdo je v bubnu jaká bytost. (jé možné, že o tomto někdy napíšu více článek, ale stále je to velmi silné).
 • 2020
  Seminář Vykuřovadla (velmi příjemné, všichni jsme byli v rauši jak náš Dexík, když mu dáme pytlíček se šantou :)). Intenzívní zážitek s Kvantovou léčebnou hypnotickou terapií.
 • 2021
  Vzdělávání v trošku odlišném léčení, než jaké jsem doposud praktikovala:) Pránické léčení. Pokročilé pránické léčení. Rozšíření a zdokonalení v šamanském léčení. 2 kurzy od Alberta Villolda. Kurz od Joa Dispenzy.
 • 2022
  Pokročilé pránické léčení + Pránická psychoterapie. Miluji se vzdělávat - já totiž věřím tomu, že hodně věcí si umíme v těle vyřešit sami. Někdy, ale potřebujeme mírné pošťouchnutí - a to Ti můžu zprostředkovat - tím, že Ti pročistím, zharmonizuji čakry. Klidně napiš.
 • 2023
  Hodně zajímavý a krásný rok.