Vesmírný řád říká: „co vysílám, to přitahuji.“ A platí to i opačně „co přijímám, to vyzařuji.“ Aneb jak je vše propojeno

1 část :)

Někdy mě překvapí, že mí známí nebo kolegové, ale i já samotná si občas nedám na tyto věci pozor a pak se dějí věci – buď příjemné anebo ty méně příjemné, ze kterých jsme udivení, proč se to děje právě nám?

Miluji cestu vlakem a vždy si jí chci užít . Takže v poslední době cestuji nejraději sama, abych vnímala jen své myšlenky. No ale o prázdninách jsem cestovala se svým synem….  a ten začal, že je naštvaný, že nechce aby se do něho babina navážela….

Jen jsem překulila oči a říkám mu „a proč už se teď dáváš do bojového postoje?!  To co si přeješ se Ti splní !!! Proč si jednoduše neřekneš, že se na babičku těšíš, že jsi rád, že ji po dlouhé době uvidíš?! –  vše se děje na základě Tvého myšlení – Takže si zvol tu správnou myšlenku :) nakonec si ten týden u babičky užil :))))

Můj osobní příklad,

než se zpátky vrátím k cestě vlakem….Při přestěhování jsem měnila i pracovní působiště (Ostrava – Brno) – vše probíhalo v pohodě. Jenže moje první myšlenka byla:    „Fuj co je to za budova?!“ vůbec jsem se v ní necítila dobře, vše na mě jakoby padalo, ani příjemní kolegové nepomohli, názor na budovu změnit…. a tak se stalo?!

Když mi skončila smlouva, už jsem ji nedostala prodlouženou. Štvalo mě to hodně, protože práci, kterou jsem dělala  jsem měla ráda, byla jsem i rozhozená – proč se mi to stalo??? Jeden jediný důvod – první myšlenka, jakmile jsem si toto uvědomila, zasmála jsem se sama sobě a byla jsem připravená na další změnu…..

Takže cesta vlakem: píšu si poznámky ve vlaku, nebo se jen tak koukám s kým cestuji, jakou auru mají lidé kolem mě, koukám na přírodu – je to 200 km,

takže i ona se mění … vnímám věci tak, že jsme stále v kruhu. Vnímám pohyb a hukot vlaku jako hudbu – vnímám tento zvuk jako zemitý a to je první kořenová čakra….  Tím se dostávám zas a znova ke kořenům, nejen svým, ale daleko hlouběji – po linií až vnímám předky – jak se oni přepravovali ? Na co vše museli přijít a jsem vděčná, že jsem zrovna tady a teď

Meditace Předci

Buďte vděční i Vy a ač třeba máte něco složitějšího k řešení – přijměte to, například jako úkol, který vás má posunout o kus dál… Prociťte si vděčnost za vše, co už jste dokázali!

POCHVALTE SE za to. Jste přece ÚŽASNÁ BYTOST :)

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů