RŮŽENÍN

Dávám Ti zde ZDARMA meditaci RŮŽENÍN, která je z Čakrového náhrdelníku.

Proč ji dávám zdarma? Vnímám příliš mnoho sevřenosti, v oblasti srdce. A protože strach a stres neprospívá nikomu, navíc oslabuje právě imunitní systém a vytváří náchylnost k nějaké nemoci, proto si můžeš stáhnout meditaci ke čtvrté čakře.

Čtvrtá čakra – srdce i díky meditaci a zvolněnému dechu se uklidní. Uvědom si, že danou situaci sám/sama nemůžeš změnit, když budeš jen v negativním postoji a přemýšlet co bude a jak bude.

To co se děje na této planetě, se děje z určitého hlediska má nás to k něčemu „nakopnout“. Nepřispívá tomu strach, stres, manipulování, vytváření paniky…..  Pokud tyto myšlenky v sobě máš – uvědom si, že tyto myšlenky vysíláš do kosmu – hmm a vesmír nám plní naše přání….. Takže je čas – něco změnit:

  • Přijmout situaci jaká je, jen ji přijmout – NEHODNOTIT
  • Uvolnit se
  • Zklidnit dech
  • Uvědomit si sám sebe
  • Věřit, že Matka Země je dokonalá a velmi inteligentní
  • Být vděčný/a, že jsi zde, že si můžeš uvědomit co je pro Tebe důležité.

Naštěstí zde existují energetičtí čističi a věřím, že děláme hodně:). Co to je energetický čistič….. v uvolnění posíláš energii tam kde je třeba. Stromům, vodě, lidem, jen u konkrétní osoby musíš mít její souhlas, že tvou energii chce….

A koho já vnímám jak energetické čističe?! Musím uvézt mé první učitelé Australany, kteří zde přijeli učit nejen o čakrách, ale hlavně co dokáže naše mysl….. Maria a Milan Bodákovi, dále Dana Linkeschová a lidé kolem ní, Alžběta Šorfová. A Ti novější co jsou vidět na FB Miriam Štolpová, Monika Motyčková, Monika Urbanová, Tereza Kramerová, Lucie Ratajská, Zdeňka Motáčková – naštěstí je zde hodně lidí, kteří umí pracovat se svou myslí.

Další čističi jsou v celém Heal Summitu – spoustu zajímavých lidí přes doktory, chemika, praktika Ajurvédy a další odborníky.

Čističi ví, že se můžeme jako lidstvo uzdravit a nelikvidovat tuto planetu, která se brání. Buďme vděční, že tato planeta nás přijala a můžeme zde být.

DĚKUJI MOC za nás všechny.

Samozřejmě, že i mě může přepadnout strach, ale umím si ho uvědomit a ptám se ho, proč se zde ukázal. A začínám zpomalovat dech a říkat si VŠE JE V POŘÁDKU, TVÉ TĚLO JE V POŘÁDKU, MYSL I DUŠE JE V POŘÁDKU A LIDÉ KOLEM TEBE JSOU TAKÉ V POŘÁDKU – tím se zklidním a nešířím strach do svého těla a kolem…..

Pokud prožíváš nějaký svůj vnitřní strach nebo stres – pusť si meditaci na 4 čakru RŮŽENÍN, je to kamínek bezpodmínečné lásky k sobě ke světu a uvolni se.

Děkuji, že jste!

Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů