Meditace se Slunečním Andělem

Uvolňující uklidňující meditace se Slunečním andělem je zde pro Tebe připravena

Jak vznikala:)

Poslouchala jsem nádhernou písničku MAMA

A slova ve španělštině jsou naprosto úžasná

 Tierra mi cuerpo

Aqua mi sangre

Aire mi aliento

Fuego mi espíritu´

(s pomocí slovníku je zde můj překlad: Země je mé tělo, Voda je má krev, Vzduch je můj dech, Oheň je moje duše = pokud jsem si to přeložila špatně – tak mi klidně napiš. Děkuji)

Skoro denně, když jsem na zahradě tak zde, si vytvářím silové pole – to znamená, že svou zahradu podporuji, chválím, mluvím s jednotlivými stromy, s živočichy – prostě ji dávám energii. A když někdy přijdu z práce utahaná tak zahrada mi energii vrací.

Při psaní tohoto článku jsem si uvědomila, že používám na zahradě hodně Rituál odpuštění „Ho´oponopono. To jsou 4 kratičké věty (věřím, že je znáš).

Omlouvám se
Miluji Tě
Prosím, odpusť mi
Děkuji Ti

Vsuvka kde všude používám Ho´oponopono.

Teď jsem se omlouvala i slepicím, které u nás byly 4 roky + 1 měli, protože si beru slepice ve snášce, z chovů.

Zde věřím, že jsou šťastné. Tyto už nenesly a tak jsem je v myšlenkách prosila o odpuštění, že půjdou pod sekeru. Poděkovala jim, že z nich bude výborná polívka a maso pro kočky. Procítila jsem si vděčnost, že zde byly.

Takže normální koloběh života a smrti. Když je manžel zabíjel tak víceméně mu samy položily hlavu na špalek, prostě i ony vnímaly, že jejich pouť zde končí. (Možná Ti hlavou probleskla otázka, proč jsem je nenechala dožít? Já to vnímám tak, že už by se více trápily, než aby byly šťastné). A pak věděly, že budou ještě užitečné jinak.

Vracím se k silovému poli.

Nějaké své silové pole si můžeš vytvořit, i když zahradu nemáš, může to být nějaký kousek přírody, kolem kterého denně chodíš, nebo i doma v koutku svých rostlin.

Když jsem objevila tuto písničku tak jsem jí začala na zahradě pouštět a někdy i zpívám – je to taková pro mě pocta Matce Zemi a přírodě a víceméně propojení s ní.

A jednoho dne v srpnu 2021 se stalo, že vidím mezi stromy takovou obrovskou žlutou září – jakoby propojení sluníčka a někoho. A intuice mi říká „Udělej meditaci Slunečního Anděla“, aby záře mohla prostoupit a prozářit, srdíčko, až zde zase začne zima, abychom se zahřáli.

Při cestě do práce:) , Foto Slunečního Anděla zde dodám, až mi ho nakreslí syn:)
Přímo slunečního Anděla mi Viki nenakreslil, ale nakreslil jak vidí on plutí vesmírem na své loďce, která ho ochraňuje.

Pro koho je meditace:

chceš se nechat prozářit
pokud k Tobě přichází podzimní únava
nevěříš si
upadáš do deprese
začal Tě ovládat pocit bezcennosti
potřebuješ se nahřát
cítíš, že energie negativity se chce k tobě dostat
nebo jsi stále unavená, unavený
nebo se chceš jen tak slunit se Slunečním Andílkem

I zde je Anděl – vidíš?

pak je zde pro Tebe připravena meditace se Slunečním Andělem

Já to ještě cítím a vnímám tak – že Sluneční Anděl může prostoupit do každého srdíčka a ohřát ho a propojit se s někým vyšším, odseknout některé zažité „pravdy“ pokud si to budeš přát.

Jak připravuji pro tebe meditace?

Vždy mě baví, když začínám psát meditaci, co vše se mi zjeví, protože já vidím nádherně barevné obrázky, které pak musím nějak dostat do slov:) a pro mě toto bývá někdy těžké.

Sluníčko má na starosti sám Archanděl Michael a ten poslal svou září a s ní i Tvého osobního anděla. Meditaci máš zde: Cena je 280 Kč.

Děkuji, že jste dočetli až zde. Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů