Magická noc

(včera) a dnes začíná měsíc lásky:)

 Poslední duben je spojen s „čarodkami“, rozdělávání ohýnků a bytí u nich. Teď nemám na mysli, opékání špekáčků, pití pivečka a probírání koho upálit………

Noc z 30. dubna je noc magická, kouzelná, je to svátek BELTAIN.

Je to čas ZASTAVIT SE a sledovat ohýnek.

Ohni odevzdávám to, čeho se chci zbavit a naopak vyslovuji přání :)

Pozoruji plamínky, co mi chtějí říci, co můžu se sebou udělat – pozoruji, kde jsem za ten rok došla, zda jsem spokojená se sebou. Na čem můžu zapracovat – prostě pozoruji oheň.

Pokud mi přinese nějakou krásnou vzpomínku, na kterou jsem pozapomněla, dám si ji do srdíčka, protože ne vždy máme juchací dny, někdy přijde i splín, „vzteklinka“, smutek apod. Pak můžu z toho srdíčka vytáhnout ty krásné vzpomínky, které rozehřejí mé srdce.

Toto je návod pro všechny z vás, kteří čtete tyto řádky :)

Pak ještě u ohně si můžeš klást otázky:

Kdo jsem? Čím chceš být. Jsem spokojená/ý? A co pro to udělám, abych byla/byl, ještě více spokojenější J. Co mám na sobě ráda/rád?!

Protože to, co se mi děje si ovlivňuji jen já sama/sám.

A následující den – polibek pod kvetoucím stromem:) . Na obrázku je višeň.

Pokud nikoho zatím nemáš tak si napiš své žádosti, jak by měl partner /partnerka vypadat, vlastnosti, chování. A napiš si i to co ty jsi ochotná/ ochotný dát do vztahu :) a ten správný partner se objeví.

Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů