Co děláš ve svém volnu?

Někdo uklízí, někdo jezdí po seminářích nebo za rodinou a někdo chodí po ohni :)

Opět a znova se mi potvrdilo to, jak se plní záměry-přání – takové které OPRAVDU  PUSTÍŠ.

Po první semináři jsem zde  dávala i odkazy kdy bude pokračovací seminář spojený s ohněm….. a tak nějak ten půlrok uběhl a nějak jsem nestihla poslat penízky a přihlášku že jedu, resp. jsem se rozhodovala opravdu na poslední chvíli (tento rok jsem byla o víkendech tak různě, nejen na seminářích, ale i u rodiny atd., )

A tím jak jsem pomyslela, zda mám jet na oheň tak v hlavě proběhla myšlenka typu „ JJ JEĎ ASPOŇ SE DOZVÍŠ CO SI MÁŠ JEŠTĚ PROLÉČIT A UZDRAVIT“  a na toto jsem zapomněla, pak těsně 10 dní před ohněm jsem posílala přihlášku a platbu ….

Seminář, který byl tento víkend  12-13.11 2022 byl fajn. Uskutečnila se změna místa, takže byl v nějaké chatě v lese. Ten les kolem to byla silná energie (aspoň pro mě)

Nádherné bylo i to že tam byly zastoupeny všechny 4 živly – oheň – voda, kousek vedle (3metry) tekl potůček, nádherná země se stromy a vzduch sem tam s větříčkem Lidé, kteří se zde sešli, tam prostě měli být.

Na seminář jezdí ti, co byly na prvním semináři a pak dojedou na pokračování a oheň. Na oheň může dojet kdokoliv. (příprava na přechod přes uhlíky je asi od 15 hodin)

Přijelo dost lidí – jak noví tak i pamatující ještě Zlatou mysl a začátky Uluru, to bylo moc hezké! A příjemné.

A oheň – příprava super, jen mě zase trvalo, než jsem se k ohni prodrala:) Prošla jsem ALE. Spálená nejsem, ale prostě mě oheň upozornil červenými tečkami na co se mám zaměřit, přesněji řečeno na které orgány. Na levé noze se mám zaměřit na 3 orgány, pravá je v pohodě, i ta levá je v pohodě, to je takové opravdu pidi upozornění, které mi proběhlo JAK JSEM SE ROZHODOVALA ZDA MÁM JET. Místo správné myšlenky – „jsem naprosto zdravá“ (např.) se mi tam dala věta, že uvidím co si mám proléčit – no viděla jsem.

Co z toho vyplývá – HLÍDÁM SI SVÉ MYŠLENKY? Jsem opravdu v souladu mysl srdce? Uvnitř mě resp. mé srdce vědělo, že přejdu, že ta energie je pak tak povzbuzující, tak příjemná a dá se s ní dost dlouho čerpat. (hm ale někdy se mi to také nepodaří).

A jak jsi na tom TY, daří se Ti být tam kde chceš s myšlenkami v souladu se srdcem?

Pro mě je to výzva, protože ze semináře pránického léčení mám nové krystaly na léčení, takže můžu zkoušet na sobě. Harmonizaci a čištění provádím stále, jen teď můžu zrychlit proces právě těmi krystaly.

Více najdeš Terapie a také najdeš v meditacích zdarma i meditaci Ohně. Kdyby tě třeba oheň zajímal z pohledu jinak.

Jak pracovat se sebou Tě pozvu na Joa Dispenzu a jeho kurz – ochutnávka bude opět zdarma tak koukni.

„Propojením koherence srdce a mozku dokážeme ovlivnit svou mysl i tělo a konečně převzít kontrolu nad svým životem!“

Dr Joe Dispenza

Dana určitě bude ještě dělat nějaké semináře – oheň to se uvidí:)

osobně doporučuji jít tam, kam Tě srdce táhne, protože komunita stejně naladěných lidiček je nádherná, spojuje se světlo, které se dál šíří  a to je to nejvíce v této době.

Světlo přichází a my mu můžeme ještě pomoct – ač to tak někdy nevypadá, jenže právě ty naše myšlenky zmůžou opravdu hodně.

Takže přeji Ti krásné naladění, myšlenky a sluníčko v srdci

Dáša

Na terapie mám ještě asi 4 dny volné do 20.12, pokud Tě oslovuje harmonizace a pročištění – napiš mi na mail, vše najdeš v kontaktech.

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů