Energetické čištění a harmonizaci dle PRANIC HEALING

Pranic Healing je bezdotyková propracovaná technika, která pracuje na základě přírodních zákonů. Je to metoda, která podporuje schopnost lidského těla tím, že ho pročišťuje a energetizuje energetický systém. Energie prostupuje celým tělem a tím ovlivňuje, jak se fyzické tělo cítí.

Práničtí léčitelé nestanovují diagnózy, nezasahují do léčby předepsané lékaři, naopak používají lékařskou diagnózu jako základ pro energetické léčení.

Sama na sobě jsem si vyzkoušela, že lidské tělo má velikou schopnost se uzdravit a sebe léčit. Ale my lidé se také umíme svými myšlenkami a emocemi dostat právě do té nepohody a vyrobit si nemoc. Jsem vděčná, že tyto metody jsou zde pro nás. Většinou se harmonizuji sama, ale když mám možnost, tak jsem ráda, když to udělá někdo za mně:).

Průběh harmonizace – čistím na dálku: (v současné době nemám studio, kde bychom se mohli sejít osobně.

1 Probereme Tvé potíže a to co Tebe trápí – lehké potíže můžeme pročistit hned. Na ostatní případy se domluvíme.

2 Čištění probíhá na dálku, Ty v té době, na kterou se domluvíme, relaxuješ – bez TV a bez mobilu jedná se o ½-1 hodinu.

3 Po pročištění Ti zavolám, že jsem skončila a probereme další možnosti a doporučení

Harmonizuji vždy jednu osobu.

Cena za čištění a harmonizaci – první čištění je zdarma, pokud Ti to bude vyhovovat a domluvíme se dál, pak za jednu harmonizaci je cena 700Kč. Číslo účtu i kod pro platby ze zahraničí je ve vedlejším sloupečku.

Já osobně bych byla vděčná, kdyby se Ti zde na stránkách něco zalíbilo a to sis zakoupila/zakoupil. Nebo. Pokud miluješ aromaterapii a jiné věci tak se přihlásit přes mé odkazy na firmu BEWIT - dál se Ti i s aromaterapii budu věnovat. 

Děkuji

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Pro ty z vás, kteří energetizaci nevěří, nevěří, že lze pracovat i na dálku.

Je zde ještě jiná možnost - jsem nezávislá distributorka Harmonelo

Koukni na video – a pokud Tě cokoliv zaujme (ať jsou to lahvičky s doplňky stravy, nebo spolupráce) – napiš mi nebo zavolej – dodám více informací

Děkuji

Pokud čteš mé věci tak víš, že vždy píšu rozhodnutí je jen a jen na Tobě. Prostě jednoduše, vyber si to, s čím rezonuje Tvé srdce.

Děkuji

PS: Pokud, ale očekáváš, že za Tebe vše vyřeší buď lékař nebo léčitel – tak to nefunguje, je potřeba i troška snahy přímo od Tebe:)

Dáša

Dáša Mnichová

číslo účtu: 2601601679/2010

Pro platby ze zahraničí:

IBAN
CZ38 2010 0000 0026 0160 1679

BIC
FIOBCZPPXXX

účet je na jméno:

Dagmar Mnichová,Horní Bojanovice 66, 693 01

meditace@barevnemeditace.cz

Podpora přes přípravky BEWIT:

odkaz na jejich stránky

Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky

Zharmonizuj se jinak

ID sponzora 179812