ZIMNÍ SLUNOVRAT

21. 12. 2020 ZIMNÍ SLUNOVAT co nám přináší?!

Vláda SATURNA  končí v prosinci – takže právě co stihneme uklidit fyzicky i mentálně, tak budeme mnohem lépe připraveni na změny.

Co se bude dít o zimním slunovratu 21. 12. 2020. je to znovuzrození a také přechod přes portál smrti.

Silná konjunkce Jupitera a Saturna, tak pojďme zrychlit a sjednotit proces a také pomoci silám Světla. (konjunkce=silná energie, planety jsou hodně ozářené)

Konjunkce dokončuje hvězdnou bránu časové osy Věku Vodnáře, která se otevřela 12. 1. 2020 Saturn/Pluto 30. 6. 2020 Jupiter/Pluto.

Účelem hvězdné brány časové osy je stabilizace pozitivní časové osy Věku Vodnáře. Tento rok se temné síly snažily zabránit pozitivnu. Právě teď nastal čas, aby se pozitivní časová osa zakotvila, stabilizovala a zabezpečila už navždy.

Od některých astrologů se mi líbí přirovnání: starý král Saturn se setkává s mladým princem Jupiterem, zároveň zrovna slunovrat je přechod do vzdušného znamení Vodnáře.

Tyto 2 planety jsou úplně jiné, takže můžeme cítit určitou nejistotu v budoucnost, nebo v partnerských vztazích.

A co přináší vzdušné znamení Vodnáře? Více pro nás budou důležitější mentální hodnoty než ty materiální.

Zimní Slunovrat přináší novou energií. A abychom ji společně podpořili,  vytvořila jsem MEDITACI SLUNOVRAT.

Můžete si ji stáhnout zde. Bez dávání mailu.

Nejúčinnější právě bude 21. 12. 2020 v 19:20, přesto bych čas až tak neřešila, protože všude po světě bude ta vlna přecházet. A čím více se nás spojí i v různých časech tak ta naše energie se provlní a doputuje tam kam má.

K meditaci si zapalte i svíčku. Nebo pokud máte možnost, klidně udělejte na zahradě oheň – větší světlo na přivítanou.

Ohledně osy Věku Vodnáře: zde je video – slovenské a tady české, které popisuje planety a ukazuje jak meditovat, ukazuje, jak se planety světlem propojují. Inspirovali mě, a proto sdílím:

A protože vím, že někdo z vás má mnohem raději řízené meditace, než aby si sám představoval určitě barvy a „hlídal“ si čas, právě pro Vás je zde tato meditace.

Co dál se bude dít?! Končí karmický rok 2020 – ukončují se stará dogmata (staré pravdy, staré systémy)  a startuje naše vlastní uvědomění.

Jen my můžeme změnit tento systém – tím jak myslíme a co si myslíme. Tím jak se chováme, co píšeme, jaká slova používáme. Do konce roku máme všichni čas, abychom v sobě vyčistili myšlenky, některé třeba i ukončili (ukončili určité druhy strachu, které se na nás pouští), ale také přijali – prostě teď to tak je. Když něco přijmeš, přestaneš s tím bojovat a uvnitř těla se ti nevytváří negace.

(Pokud si myslíš, že jsem v pohodě a úplně vše normálně přijímám – no taky se stále učím, např. teď jak chodí a nechodí dětí do škol …. Takže i já se učím toto prostě přijmout a nechat plynout. Také si dosazuji nové věty, nové uvědomění ohledně školy, prostě uvědomuji si, že i školství se změní)

Také se probouzí MOUDROST DUŠE – co to znamená?! Prostě naše duše – srdce si řekne:

„Já už nebudu poslouchat, co někde něco řekl, nebudu žít podle druhých lidí.….. Já budu naslouchat a poslouchat sebe sama. JÁ VÍM NEJLÉPE, co mi dělá dobře, co se mnou rezonuje!“

Neodmítej svá přání a uvědom si, co chceš v tomto životě:) .

Ti co budou stále žít podle starých řádů a nepřijmou a nezmění myšlenky, nepřijmou sami sebe, život a svět takový jaký je. Tak ztrácejí energii. Když máme nízké vibrace – umíráme.

Teď je čas se uzemnit, abychom si netahali karmu stále s sebou dál. Také si zvědomím své touhy a sny a ukotvím si je v sobě. Opravdu si řekni, co chceš s sebou do roku 2021. (jaké máš plány se sebou). Také si uvědom co si vybudoval/a, dokázal/a a hlavně měj z toho všeho dobrý pocit!

Jak rozproudit vibrace? Ukliďme si kolem sebe, ať může přijít něco nového, zharmonizujme si byt, pročisti si ho i vykuřovadly. Úklid v sobě: čistící meditace je MEDITACE VODA.

Zas a znova – Vše se odvíjí tak jak se rozhodneš, pak se dál bude vyvíjet Tvůj další život. Buď jdu, nebo stojím na místě.

Také skončí nastavování zrcadel, prostě ty jsi sám zrcadlo (já jsem sama své vlastní zrcadlo).

Věřím, že to bude ještě hodně zajímavé:) a těším se, co pohyb energií a změn přinese, je možné, že se  mi vše nebude líbit, ale to je prostě život a já osobně jsem za něj VDĚČNÁ.

Pokud jsem Tě přivedla trošičku k zamyšlení, jsem ráda.

A ještě něco malého k zamyšlení

Rok 2021 dle numerologie bude pod vládou čísla 5. To je velice silné číslo nesoucí v sobě magickou moc pentagramu slučující všechny prvky oheň, voda, země, vzduch a pátý element zvaný éter.

Jak mám ráda pohyb energií – tak tato bude stát za to. Je to akční energie, která povede ke změnám –  pohybu, tvoření, osvobození a posunu. V tomto roce to bude o rozvíjení trpělivosti (to nám dá asi některým zabrat:)). Budou k nám proplouvat duchovní poznání, a je dobré nedělat věci a změny pod tlakem.

Čínská astrologie od 12. 2. 2021 do 31. 1. 2022 bude vládnout KOVOVÝ BUVOL a ten nám nedá nic zadarmo, bude přát pracovitým a rozvážným jedincům, kteří nenechají nic náhodě. Těm bude přinášet stabilitu a hojnost.

Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů