Vděčnost

Jak to máš s vděčností – uvědomuješ si ji, prožíváš si ji?

Proč píšu o vděčnosti, pokud chceš si trošku vděčnost procítit, nebo i naučit – jen tím, že odříkáváš věty  – přidej se do květnové výzvy na FB Barevné meditace, nebo přes messenger v příbězích a nech se vést:)

Proč vděčnost?

Dovolím si zde dát prvně citát od Luise Ha

Život miluje vděčnost. Čím více jsem vděčná, tím více dobrých zkušeností mne provází na mé cestě životem.

VDĚČNOST = LASKAVOST. Je to největší příznivá frekvence, která se děje kolem srdce. Hlubokou vděčností si zároveň vytváříš energii pro budoucnost.

S vděčností jsem začala asi před 9 lety (10 let jsem zde na třetím bydlišti) začala jsem si každý den uvědomovat vděčnost – prvně to bylo předříkáváním. Každý večer v posteli – 10 věcí za co a za koho jsem vděčná, 10 věcí ráno.

Nevím, jak dlouho jsem toto dělala, ale pak nastal zlom a to drobné štěstí, laskavost a příjemné chvění na srdíčku se začalo objevovat jen tak samostatně (např. když jsem si dojela z vesnice do města do obchodu, nebo na poštu ) pak přišla vlna vděčností, že můžu si vyjet, že můžu se projít po sluníčku – ten pocit blaženosti, příjemnosti je k nezaplacení a přichází kdykoliv – třeba pohledem na tulipán.

A proč zrovna teď v květnu – jak jsem psala už několik měsíců (asi od září 2022) mi naskakuje, udělej další kartičky a právě teď je nejvyšší čas.

Doba je taková jaká je, no já stále věřím, že vše si můžeme otočit svou myslí svými myšlenkami. A na kartičkách každý den dostaneš větu na co a za co být vděčný – samozřejmě, že si tam můžeš, přidat další věty.  

Tentokrát jsem rozdělila kartičky na tvz. tématický týden…. (minulý rok jela výzva s děkuji, i s vděčností, tak různě)

1-7.5 téma tělo

8-14.5 téma Matka Země

15-21.5  téma zvířata, věci

22.5 – 31 téma  myšlenky a „drobnosti“

Jak prociťovat vděčnost – když si přečteš větu tak si ji prožij s láskou s úsměvem, vděčnost s pocity radosti, štěstím po pár cvičeních přichází sama.

Sama věřím, že Tě kartičky budou bavit, a rozhodnutí je jen a jen na Tobě, zda si budeš prožívat vděčnost každý den.

Pokud už v vděčností jedeš – tak jsem samozřejmě nadšená a ráda. A klidně napiš nějaký svůj komentář, jak se Ti s vděčností změnil život – děkuji Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů