Příprava na rok Draka

Za měsíc začne dle čínského horoskopu DŘEVĚNÝ DRAK.

Drak je nádherné zvíře, které nám (těm co chtějí) dá pocítit, že se dá vzlétnout opravdu hodně vysoko, ale i spadnout!  (no to můžeme všichni, pokud si budeme držet v hlavě stále negativní myšlenky typu – mě nic nejde).

Máš ještě měsíc, pokud už jsi nenastartovala za zajíce tedy v roce 2023 něco udělat jinak :)

  • Zbavit se všeho co již nepotřebuješ (nebo aspoň částečně se zbavit věcí, které už ti neslouží ) teď v lednu probíhá mezidobí Země a to je vhodný čas na úklid – dnes je 10 takže vyhazuji 10 věcí. + také něco z PC – protože, když jsem teď dělala s kartami, tak nezbyl čas na promazávání mailu a šup narostlo mi to tam fakt dost a musím si přiznat, že opravdu nepotřebuji si nechávat vše.
  • máš nějaký svůj plán – co bys chtěla? Rok Draka je také vhodný na další plánování do budoucna kam až bys chtěla směřovat. Naučit se, udělat třeba nějakou změnu doma, chtít změnit svoji váhu, někde vycestovat? Vše si napiš a klidně rozkouskuj na menší díly (pokud chceš jet na dovolenou tak dávej po částech z výplaty bokem ) Já jsem třeba za poslední 2 roky přibrala 8 kg – no cítím to a bohužel i vidím, protože dcera koupila nám všem pod stromeček osobní váhu – prý na vážení kocouraJ  hmmm jenže, když jsem viděla svou váhu tam jsem se trošku zhrozila – tento rok těch 8 kg dám dolů – dala jsem si každý měsíc ubrat 1 kg – a to se dá že:).
  • Drak je jediné zvíře v čínském horoskopu, které umí létat (v horoskopu indiánském je to Sokol například) a vidí vše z nadhledu – je pravda, že nevidí úplně drobnosti, od toho tady jsou jiná zvířátka – a různých zvířátek máme v sobě každý z nás 4! Drak čeká, až může se svou vizí vyletět do oblak a dělat opravdu velké věci – máš nějaký projekt? Dej si vše aspoň na papír – napiš, nakresli. Ať se má Drak od čeho odpíchnout.
  • Drak je jangové zvíře, takže budeme chtít pořád něco dělat – a tudíž nezapomeň odpočívat. Stanovit si denně nějakou chvilku jen pro sebe! Můžeš si nechat poslat moje meditace jak zdarma, tak pro znamení, které ty zrovna jsi. Nebo můžeš dělat jiný odpočinek aktivní procházkou, cvičením atd. Nebo, tě pomůžou nastartovat karty.
  • na co si dát pozor v roce Draka – na manipulaci, a té tady opravdu je hodně (někdy se nestačím divit – a obzvlášť jedna mě hodně pobavila – ač je to možná k pláči) nenechej se zastrašit – o to se budou také dál snažit. A opět záleží jen a jen na tobě, zda chceš být manipulován. Prostě si dělej věci a své plány dle sebe.

V tomto článku něco je načerpáno od děvčat, které se věnují a mají  F-S na prvním místě, já se věnují feng-shui jen okrajově, a to co se mnou rezonuje, to prostě dělám.

Odkud čerpám – je to Zuzka Adam (to se snažím, nastavovat byt) a Zuzka Zeidlerová (právě od ZZ mám osobní astrotyp, který je velmi pěkně vypracovaný a není jen na tento rok:) , prostě jsem cítila, když mám Draka jedno zvíře mezi ostatními, že potřebuji vědět víc a Zuzka Zeidlerová mi tam dala ty odpovědi – resp. všechny ta moje zvířátka).

A zase, záleží na mě, co udělám – nikdy jsem se neřídila striktně, vždy jednám z pozice co na to mé srdce a to přeji i Tobě v tomto roce jednat dle TVÉHO SRDCE

(Teď slyším ty trošku rýpalisty a co když tam mám tvz povolení zabíjet – no na to jen odpovídám: „Opravdu máš? A proč sis to vybral? Já nevím, co tvá duše si zde dala za úkol. A co potřebuješ zpracovat. S tím vším, žiješ ty, co provedeš ve svém životě.“

TY jsi zodpovědná/ý za svůj život jak ho žiješ, ne vláda, manžel, manželka rodiče atd.

A moje malé pozastavení HOJNOST JE OPRAVDU VŠUDE. A Hojnost nejsou jen peníze, ač je stále potřebujeme. Pokud máš v mysli hojnost – lásky, radosti ze života – tak i penízky přicházejí.

Volnost a svobodu SOBĚ si dáváš TY, ne peníze, ne vláda, ne zaměstnavatel, ne ti druzí, jen ty.

Ještě si zde dovolím dát, co se mi vše podařilo v tom minulém roce – protože za mě to byl nádherný rok. A věřím, že i tento rok je a bude nádherný, protože já si nastavuji to, co chci já, ne to co mi nastavuje někdo jiný.

A i tento rok se budu věnovat přírodě a matce Zemi a sobě. Minulý rok jsem opravdu měla různé cesty kousek zahraničí, ale i zde v ČR a vždy jsem se napojovala na Matku Zemi na přírodu a prostě s tím vším pracovala – proč, protože to tak cítím, že dávat lásku vděčnost okolí je hodně důležité.

Věřím, že i tento rok se s některými setkám osobně na nějaké živé akci s meditacemi – vůněmi a to co přijde.

Také věřím, že dokončím všechna znamení s meditacemi – proč? Protože každé znamení má nějaký podporující kamínek a kamínek spojený s meditací udělá opravdu hodně práce uvnitř Tebe. Také vždy je zde meditace navíc – dle znamení co má které znamení rádo ….a i toto Tě posunuje do svého vnitřního prostoru.

Děkuji Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů