Máš svou ochranu?

Mám na mysli mentální ochrannou bublinu kolem Tvého celého těla.

Tak jak to vidíš u Dexíka:) , ten má svou ochrannou bublinu vytvořenou hadem, tu kterou vidíme okem, ale on tam má kolem sebe celý kruh i nad a pod sebou aby ho nic nerušilo a měl pocit bezpečí. Ač zrovna kočky jsou perfektní naši duchovní průvodci i oni to, co z nás stáhnou, musí dávat pryč.

Dexík má bublinu, která ho chrání, ale zároveň i léčí.

Proč máš mít kolem sebe takovou ochranu?

Stále se děje spousta věcí, které z nás vysávají energií. Pokud si ji necháme vysát, můžeš mi odpovědět. Jenže jemno hmotné energie na nás působí, ať chceme nebo nechceme. A pokud nechceš, aby Tě negativní věci, strachy, nemoci zasáhli napřímo, vytvoř si kolem těla svou energetickou bublinu.

Bublinu kolem sebe mám stále, protože hlavně v poslední době vnímám různé druhy energií i těch, které nejsou zrovna moc barevně krásné.

Pro Tebe jsem připravila meditaci: Energetická bublina

A proč si vytváříš ochranu kolem těla?

Možná, že nesleduješ TV noviny, ale i tak se děje spousta věcí, které se k tobě dostávají a většina zpráv, je silně negativních a tělo to vnímá hodně.  Při hovoru s kolegy, přátelí…. O čem se bavíte? I zde se může vyskytnout věc, která Ti vadí a ubírá Tvou energií, že se cítíš tzv. vyšťaven/a.

Já když se chci přihlásit do mailu, tak najíždím přes seznam a jen oko zahlédne titulky tak jen kroutím očima, co zas naši reportéři vymysleli – ač je nečtu, tak oko vidí…..

Nebo týdenní testování ve firmách, no bohužel toto se týká i mě, a tady opravdu musím dělat velkou ochranu pro sebe. A protože i kolem mě přibývá očkovaných lidí, tak opravdu denně posiluji svou ochranu kolem sebe, aby mě jejich temná energie, (která vzniká, tím očkováním, kolem jejich těla) nepohltila.

Mentální ochranná bublina Ti nezaručí, že Tě nepřejede auto, když budeš přebíhat dálnici, ale může tam přijít myšlenka – nedělej to! Přesto ochranná bublina slouží k ochraně Tvého zdraví, myšlenek, ale i věcí.

Ochranná bublina se dá dělat i na místo na parkování, na věci, že zůstali netknuté, tam kde jsem si je odložila.

A z čeho si ji můžeš udělat? Pevný materiál sklo, cihly, dřevo, led, nebo naopak jemný jako jsou okvětní lístky, pírka, při meditaci si tam dáš, co Ti zrovna přijde na mysl.

Teď můj malý příběh. Miluji, když vidím, takže i bublinu mám ze sítě, přesto přes oko sítě ke mně nepronikne nic.

Pár let nazpátek jsem k síti přidala zrcadlo od sebe, že Ti co mají hraniční šípy s myšlenkami, aby viděli svou reakci, jako kdyby si to poslali sami na sebe.

Ve čtvrtek jsem si prošla trošku jinou meditací (od Alberta Villolda, on tam přímo nemá energetickou bublinu, ale mě se to prostě zjevilo) takže jsem upravovala a nastavovala si změny u své bubliny.

Takže svoji bublinu mám teď vytuněnou:). Protože jsem viděla (právě v té své meditaci), že někdo může hodit po mě něčím jedovatým (mám na mysli slovo:), nebo právě tu temnou energii, ale tu dává nevědomky….)a šup ten šíp, když mi narazí do bubliny, se změní ve zlatý případně růžový a zasáhne zpátky toho dotyčného, co to vyslal – LÁSKOU.  Proč?

Pokud budu vracet zlo, tak ono nezmizí a naopak roste, pokud to zlo se jen zlomí o mou bublinu tak také úplně nezmizí.

Pokud vidím, že i v tom zlém člověku je někde uvnitř schované dobro, jen si na něho nevzpomíná – tak věřím, že vrácený šíp s Láskou mu zasáhne srdíčko, které se mu začne otevírat.

Bublinu NASTAVUJ na čisté myšlenky, jsem zdravá/ý, moje oči dobře vidí (nedávej si tam žádné strachy!) A pracuj si s ní denně.

Pozor nedávej si tam negativní věci např. ohledně auta, aby mi auto někdo neukradl, ale raději si tam dej mé auto je ve skvělém stavu a stojí na místě, kde jsem z něho vystoupil/a.

A pak ještě jedna drobnost dost důležitá – ještě si dáš pro upevňování bubliny svůj zapínač (např. umytí obličeje, slůvko děkuji, prosím, aj. – opět co tě napadne)

Jsi připraven/a si svou bublinu kolem těla udělat :)

MEDITACE ENERGETICKÁ BUBLINA

Bublina je pro ty kdo věří, že je ochrání! Pokud už teď říkáš to je blbost, nebo máš v hlavě samé detektivky, tak si ji ani nenastavuj, protože to, co máš v hlavě, by se Ti tam zkopírovalo a to asi nebude zrovna to pravé ořechové viď.

Jedna bublina = jeden člověk. Když chci ochránit i auto tak dělám další bublinu přímo na auto + dávám opět zapínáček jiný na tuto věc.

Když se cítíme dobře, máme hodně kvalitní energie v těle, tak naše tělo vyzařuje také kvalitní energii.

Pozvánka byla platná v 6/2021, pokud něco zase přijde určitě dám vědět.

A ještě malý dodatek: kvalitní energií určitě najdeš i ve 4 denním online kurzu od doktora Joa Dispenzy.

Zrovna jeho energie je tak nádherná a povznášející, prostě se těším.

Kurz zdarma přihlášení zde: ten již proběhl, ale určitě zajímavé přednášky dávám na FB Barevné meditace

A Joeova úžasná věta:

„Je vědecky dokázáno, že k uzdravení těla stačí i pouhá myšlenka.” – Dr. Joe Dispenza

Děkuji Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů