Bahno versus vzlet

Tma versus světlo

Tento článek jsem začala psát 1.6 – no a vidím, že už je 15. 6. ach jo – jak Tobě letí čas? Pokud jsi lev – tak umíš ovládat čas… já mám sice lva jen částečně (v ascendentu) takže pro mě je někdy čas utíkající moc rychle a někdy utíkající sice rychle, ale jsem schopna toho zvládnout hodně.

Jaký byl pro tebe květen?  Pro mě celý květen byl energetický zvláštní – neříkám, že byl dobrý nebo špatný, prostě zvláštní.

Vnímám energie, které sem chodí, ač ty energie jsou krásné, tak většina lidí to nevnímá a pak kolektivní vědomí je někde dole ve tmě.

Mě květen tak nějak pohltil a neměla jsem náladu tvořit jen prostě být venku na zahradě a rozmlouvat s květinami a bytostmi, hrabat se v hlíně.

Mimochodem – hrabání v hlíně Tě uzemňuje a jsi v první čakře – což je dobře, protože jsi tady a teď.

Říkáš, nemám zahradu – to nevadí, můžeš si koupit květinu v květináči, nebo nějakou bylinku a starat se o ni a občas ji přesadit.

Každý z nás má spoustu nevyřešených témat a myslím si, že květen toho hodně vynesl na povrch – aspoň co jsem slyšela a napozorovala nejen u sebe. A ještě stále vynáší. I takovou temnotu z dětství.

Zde bych poradila (také to dělám) – to čeho se chceš zbavit, si napiš a spal.

Také jsem se přistihla, že v květnu jsem nějak více „čoudila“ s vykuřovadly. Měla jsem prostě pocit, jak jsem došla domů z práce, tak tam byl těžký vzduch. Takže jsem čoudila – různými vykuřovadly.

(o vykuřovadlech jsem psala), ale jen pro připomenutí.

Šalvěj pročistí dům od bakterií, nemocí. Různé druhy kadidel (mám ráda Damaru, Anastasii, Michaela a další) pročistí prostor  energeticky trošku jinak – dostaneš tam energii andělů, můžeš se lépe soustředit, lépe si odpočinout – prostě každé kadidlo vyčistí prostor jinak.

Ještě jsem se dostala k olejíčkům bez chemie – pokud Tě to zajímá tak odkaz je zde: Pro nákup je lepší se zaregistrovat, protože pak tam máš příjemné slevy. Olejíčky se dají používat i do jídla – do salátu, do smoothie, nebo do difuzéru – ty tam mají také moc krásné. Odkaz na BEWIT – nákup. Registrace.

A když jsem začala o bahnu tak se k němu vracím, dávám zde na stránky mou již trošku dříve udělanou meditaci LOTOS – užij si ji. Lotos je nádherně zvláštní květina, která si roste v bahně a kvete na vodě a její květ se sám umí očistit od nečistot.

Věřím, že kdyby každý sám za sebe, ze sebe energeticky smyl různé nánosy „nečistot“  tak svět se zase prozáří a naši nádhernou planetu Zemi – to hodně povzbudí a potěší.

Říkáš si, jak se mám pročistit?  Nebo ještě lépe, já nic nevidím na sobě žádné „nečistoty“.

Když žiješ v souladu s přírodou, se sebou, udržuješ čisté myšlenky a klidnou mysl, nic Tě nerozhodí, vše máš zpracováno, nikoho ani sebe nesoudíš – tak to je nádherné.

Pro ty kteří by měly chuť se zharmonizovat a pročistit něco chystám:)

SLUNOVRAT 21.6.2022

A ještě se blíží SLUNOVRAT 21.6.2022

O něm se také říká hodně.

Co udělat: do slunovratu si sepiš a spal to, co už nechceš. A také si napiš, nakresli, co naopak chceš, co chceš prožívat, jak má vypadat okolí kolem Tebe, co chceš dělat, čemu se chceš věnovat, jaký má být tvůj vztah atd.

Akorát slovo chci – vyměň za myšlenku typu „Po tomto slunovratu 2022 mám, žiji, dělám“   prostě jako by už vše dělo a děje.

Jednoduše si v klidu sedni a nech plynout myšlenky, u které se i srdce rozechvěje tak budeš vědět , že to je ta cesta po které chceš jít.

Měj krásné dny

Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, meditace pro znamení dle horoskopu, meditaci Sluneční Anděl, Meditaci Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám svůj strach z řízení auta a dalších. Zároveň jsem vytvořila 2 fyzické produkty a to Motivační karty s Krystaly a karty Drahokam radí vše najdeš zde: je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů