Meditace

Jsem skvělá řidička

aneb jak odbourat strach z řízení auta

Je pro každého, kdo má nějakou zkušenost s řízením auta, ale z nějakého důvodu ho nerad řídí. 

  • Dlouho jsi neřídila, a teď tě čeká řízení auta a ty máš strach?
  • Převrátila jsi, nebo nabourala auto?
  • Jsi před jízdou vždy vystresovaná?
  • Máš strach řídit nebo strach z cest a ostatních aut?

Pak ti tato meditace přijde velmi vhod! 

Pomůže ti zklidnit myšlenky a najít odvahu začít znovu řídit v klidu a pohodě.

Věřím, že zklidnění myšlenek udělá hodně:

Můžeš v sobě zpracovat, proč máš strach sednout do auta.

Můžeš zjistit, kde se vzal ten blok. Je to někde od dětství, že ti říkali, že jsi holka a to není holčičí činnost? Nebo je zde někdo např. i učitel autoškoly, který ti říkal, že řidičák stejně neuděláš, ale přesto si ho dala, ale ten strach v tobě zůstal?

Můžeš svou minulost nechat za sebou a vejít do důvěry a sebejistoty. 

Příběh meditace

Meditace Jsem skvělá řidička aneb jak odbourat strach z řízení auta vznikla na žádost, když se mě bývala kolegyně, která věděla, že jsem převrátila auto, zeptala, jak jsem si to v sobě zpracovala, že zase jezdím. Když jsem jí to vyprávěla napadlo mě, že by to mohlo pomoci i dalším. A tak vznikla meditace na podporu odbourání strachu z řízení auta.

Ještě než jsem tuto meditaci napsala, stala se mi ještě jedna nemilá událost: skočila mi do cesty srnka a trošku nabourala do auta. Toto na mě bylo silné kafe, protože auto potřebuji denně. Takže sama jsem se dala do vytvoření meditace a poprosila krystaly, aby mi pomohly - na pomoc přišly 3 krystaly, ale zároveň přišla i technika s energií, kterou najdeš na konci meditace. Tuto techniku opravdu používám denně a automaticky mi naskakuje. Od té doby jsou srnky v uctivé vzdálenosti, i zajíci a jiná zvířátka i lidi.

Co na tebe v meditaci čeká

Dechová technika s afirmací a vizualizací

Před řízením si udělej čas na sebe – zklidni dech a opravdu sleduj, kde a jak se nadechuješ, kam jsi schopna svůj dech až vpustit a pak pomalu vydechuj a opět sleduj. 

Vytvoř si v sobě mantru. „Jsem skvělá řidička, děkuji, že mě auto přiveze tam a tam.“ - Přesné určení místa kde jedeš. A pak si představ, že už jsi na to místo dojela naprosto v pohodě a toto si prociť i s vděčností. Opět potvrzení: „Ano jsem skvělá řidička.“  A poděkuj i autu, ve kterém jsi jela.

Energie a moc tří krystalů

Přímo v meditaci jsou použité tyto krystaly, které se sami nabídly, že jsou vhodné pro tuto meditaci.

Rodochrozit – tiší náš vnitřní neklid, deprese, zábrany, pocity méněcennosti, duševní zmatek a neopodstatněný strach.

Thulit – je především ochranný kámen, ale zároveň může pomoci i rychle překonat stres a strach z nečekaného a neznámého. Otevírá nás kreativitě, dává nám intenzivně procítit potěšení i z drobných radostí života.

Tanzanit – nám pomáhá nalézt vnitřní poslání a posiluje nás ve víře a vytrvalosti uskutečnit svá předsevzetí, zažehnává deprese.

Kamínky tě zvou do své milé jeskyně - místnosti, kde načerpáš svou sílu zpět.

Vizualizace energie

Tato technika je na konci meditace a je zásadní. (A zde ji nebudu prozrazovat. :))

Meditace

Jsem skvělá řidička

aneb jak odbourat strach z řízení auta

Včetně dvou technik.

728 Kč / 30 €

Meditace ti přijde ihned po zaplacení na e-mail ve formátu Mp3.

Kdo pro vás meditaci připravil

Dáša Mnichová

Během svého náročného životního období (autohavárie, dvojí stěhování v krátkém čase, fyzické vyčerpání a pobyt v nemocnici) jsem objevila sílu meditace. Ony mě opět vrátily k příjemnému šťastnému stavu uvnitř sebe.

Následně jsem se začala dlouhodobě vzdělávat v duchovním a osobním rozvoji, absolvovala jsem mnoho kurzů (Práce s kyvadlem, Reiki I, II, III., Čakrové taneční meditace s Aišou, Uluru - Dana Linkeschová - pokračování přechodů přes oheň a práce se svou myslí a mnoho dalších) a postupně jsem začala sama meditace tvořit.

Miluji kamínky, kyvadlo a drahokamy jsou moje velká láska. Proto jsou v mých meditacích. A také barvy. Barvy jsou totiž ve spojení s meditací nádherný nástroj jak dostat tělo i mysl do naprosté pohody. 

OBJEDNÁVKA

Meditace ti přijde ihned po zaplacení na e-mail ve formátu Mp3.

Není vám něco jasné? Potřebujete se na něco zeptat? Napište mi na meditace@barevnemeditace.cz.